Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Fugnal-akne-sivilce.jpg

Fungal akneli ve sivilceli Ciltler İçin En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Fungal akne(Mantar kaynaklı akne) ve sivilceler çeşitli sebeplerden dolayı cildimizde oluşabilir. Anti-fungal ve yatıştırıcı özellikte olan, cildinize iyi gelecek en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Sivilce; basite indirgediğimiz ve çoğu zaman tek çeşidi olduğunu düşündüğümüz büyük bir sorundur. Mantar kaynaklı akne ya da kistik sivilce olarak adlandırılan birçok sivilce türü vardır. Önemli olan bu cilt sorunlarıyla nasıl başa çıkılabileceğini bilmektir.

Fungal akne nedir? Sivilcelerle nasıl savaşılır? Fungal akne sebepleri nelerdir? Sivilce kremi etkili midir? Sivilcelerden nasıl kurtuluruz? Sivilce akne tedavisi işe yarıyor mu?

 Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.