Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Serum-Ampul.jpg

Serum-Ampul için En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Tedavi adımları olarak geçen adımdır. Özellikle cilt sorunlarını azaltmak üzere dizayn edilmişlerdir.(Aydınlatıcı,leke giderici,kızarıklık,kırışıklık karşıtı,vb..). Serum ve ampul konsuunda en iyi ürünleri sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Yüz serumları günlük kullanılan nemlendiricilerin yeterli olmadığı durumlarda cildin derinlerine inerel cildi derinlemesine besler ve nemlendirir. Yüz serumları formüle edilirken yüze sürüldükten kısa süre sonra emilecek şekilde geliştirilir. Nemlendirmenin yanı sıra cilt lekelerine, sivilcelere ve yaşlanmayı önlemeye yardımcı olurlar.

Güney Kore’den sizler için özel olarak getirdiğimiz ürünleri Limonian.com’dan takip edebilirsiniz.

Yüz serumu nedir? Yüz ampulü ile farkı nedir? Cilt serumu ve ampulleri ne işe yarar, nasıl kullanılır? Yüz serumunun faydaları nelerdir? Yüz ampulü nedir? Ampul nasıl kullanılır? Serum işe yarıyor mu?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.