Limonian.com'un kahve yağı içeren cilt bakım ürünleri

Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Kahve ile cilt bakımı nasıl yapılır?

Kahve, Türk Kültürünün önemli miraslarındandır ve günlük yaşamımızda da sıklıkla tükettiğimiz bir içecek türüdür. Kahvenin faydalarını ve etkileri duyduğunuzda siz de çok şaşıracaksınız. 

Kahvenin Faydaları ve Etkileri nelerdir?

-Cildi Sıkılaştırır

-Cilde Pürüzsüz Bir Görünüm Kazandırır

-Gözenek Tıkanıklıklarını Açar

-Cildi Canlı Gösterir

-Sivilce Oluşumunu Tetikleyen Ölü Hücreleri Temizler

-Cildin Kirden Arındırılmasını Sağlar

-Ciltteki Kan Dolaşımını Hızlandırır.

-Cilt Yenilenmesini Sağlar

-Ciltteki Kırışıklıkları Engeller

-Kızarıklıkların Giderilmesine Yardımcı Olur

-İltihap Giderici Özelliği Vardır

-Selülit Azaltıcı Etkisi Vardır

Evet  bütün bu özelliklere sahip olan kahve ile 10-20 dakikada muhteşem bir cilde sahip olabilirsiniz.

Kahveli peeling yapımı!

Kahve ile peeling yapmak uzun yıllardır yapılan bir cilt bakım rutinidir. Peeling nedir derseniz, hemen açıklayalım: Peeling, cildi ölü derilerden arındırmaya yardımcı olan, kan dolaşımını hızlandırıp gözeneklerin içinde biriken kirleri temizleyen bir cilt temizleme ve yenileme yöntemi. Kahve peelingi ölü deri hücrelerinden kurtulmanızı sağlayarak cildinizi yenilemekle kalmayacak aynı zamanda kahvede bulunan antioksidanlar ile daha genç görüneceksiniz. Bunlarla birlikte kafein cildinizdeki fazla nemi alarak pürüzsüz ve daha sıkı görünmesini sağlayacak, yüzünüzdeki şişlikler azalacak ve kan dolaşımınız hızlanacaktır.

Türk kahvesi ile peeling yapmak için hazırladığınız ufak bir miktar kahve telvesini ya da içtiğiniz kahvenin telvesini ihtiyacınız olan bölgenize masaj yaparak uygulayıp 10-20 dakika bekletip ılık su ile durulayınız.

Limonian size pratik ve önemli çözümler sunmaya devam ediyor. Seyahatteyken ya da cildinizin bakıma ihtiyaç duyduğunu hissettiğiniz anda uygulayabileceğiniz ürünlerle karşınızdayız. Kullanımı ise aşağıdaki fotoğraflarda gördüğünüz kadar basit! Elinize bir adet kahve çekirdeğini alıp, su ile çözdürüp cildinize uygulayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.