Değerli müşterilerimiz,
Kargo hizmetlerindeki yoğunluk sebebiyle siparişlerinizde gecikme yaşanabilir. Siparişlerinizin zamanında ulaşması için hızlıca paketlerin hazırlandığını bilmenizi isteriz. Limonian ailesi olarak yaşadığımız bu zor günlerde sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
x

kolajen.jpg (101 KB)

Sırala
Görünüm:
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Limonian.com'da satılan kolajen içeren kırışıklık karşıtı cilt bakım ürünleri keşfedin. Limonian.com'da satılan tüm cilt bakım ürünlerini incelemek için tıklayın.

Kolajen içeren kırışıklık karşıtı cilt bakım ürünleri

Kolajen, fibroblastlar ve diğer hücreler tarafından oluşturulan bir protein türüdür. Cilt ve kas hücrelerinde bulunan kolajenin temel görevi bağ dokusunu güçlendirmek ve vücut bütünlüğünü korumaktır.

Bağ ve bağ dokularını oluşturan kolajen proteini miktarı insan vücudu yaşlandıkça azalmaya başlar ve bir süre sonra yetersiz hale gelir. Yaşlanma ile artan kolajen kaybı cilt kuruluğu, kırışıklık ve elastikiyetin azalması gibi sorunlara sebep olur.

Genç yaşlarda vücut tarafından sık üretilen kolajen, yalnızca yaşın ilerlemesi ile değil sağlıksız beslenme, stres, sigara, güneşe fazla maruz kalma ve C vitamini eksikliği gibi nedenlerle de azalır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.