Değerli müşterilerimiz,
Kargo hizmetlerindeki yoğunluk sebebiyle siparişlerinizde gecikme yaşanabilir. Siparişlerinizin zamanında ulaşması için hızlıca paketlerin hazırlandığını bilmenizi isteriz. Limonian ailesi olarak yaşadığımız bu zor günlerde sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
x

Niacinamide içeren beyazlatıcı ürünler Limonian'da!

Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Niasinamid, niasinamit, niacinamide Nedir? Niasinamid ne işe yarar?

B3 Vitamini olarak da bilinen Niacinamide veya diğer ismi ile Nikotinik Asitin hücreler arası iletişimi sağlayan bir ajandır ve cilt için birden fazla yararı vardır. Niacinamide’in cilt elastikiyetini geliştirdiği bazı çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Ayrıca cilt bariyeri fonksifonunu stabilize ettiği ve geliştirdiği de bilinmektedir. En önemli özelliği ve en yaygın kullanım amacı ise cilt tonu eşitsizliklerinde ciltteki ton farklılıkları Alfa Hidroksi Asitler ile giderildiği zaman ton farklılıklarının tekrardan oluşmaması için melanin sentezini baskılayabilmesidir. Bir de bazı çalışmalarda Niacinamide’in yağlanma ve sivilcelenmeye yatkın ciltlerde anti enflamatuar etkisinden dolayı akneye ve rozasea ya eğilimli ciltlerde bu endişeleri giderici etkilerinin gözlendiği vurgulanmıştır.

Niasinamid içeren kremler hangileridir? Niasinamid içeren ürünler hangileridir?

Limonian sizin için Güney Kore’den en iyi içeriklere sahip bakım ürünlerini temin etmeye devam ediyor. Niacinamide içeren tüm ürünlerimize limonian.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Niasinamid krem nedir ve nasıl kullanılır? Niasinamid ampul kullanımı nasıldır?

Her ürününün doğru kullanımı ürün açıklamalarında yer almaktadır. Genellikle cildinize yeterli miktarda uygulayıp, cildin emilmesi istenir.

Niasinamid nerede satılır? Niasinamid nereden temin edilir?

Limonian sizin için Güney Kore’den en iyi içeriklere sahip bakım ürünlerini temin etmeye devam ediyor. Niacinamide içeren tüm ürünlerimize limonian.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.