Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Kırşıklık-elastikiyet.jpg

Kırışıklık ve Elastikiyet Sorunu Yaşayan Ciltler İçin En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Yaşımız ilerledikçe cildimizde çeşitli kırışıklık sorunları meydana gelir.(Göz çevresinde oluşan, mimik çizgileri ve boyunda oluşan kırışıklıklar vb) Kırışıklık ve elastikiyet karşıtı bakım yapan, cildinize iyi gelecek en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

ırışıklık cildin yaşlanmasının bir belirtisidir. Cildimiz gençken nemli, dolgun ve esnektir. Fakat zaman geçtikçe cildin yaşlanmasıyla beraber kırışıklıklar oluşmaya başlar. Cilt hücrelerinde bulunan seramidin ve doğal nemlendirici amino asidin azalmasıyla cilt kurumaya başlar. Cildin kuruması ile doğal olarak kırışıklıklar da artar. Bununla birlikte dermiş tabakasındaki kolajen ve elastinin üretimi azalmaya başlar. Cilt incelir ve elastikiyeti düşer. Bu da kırışıklıkların oluşumuna yol açar.

Kırışıklık Nasıl Giderilir? Kırışıklık İçin En İyi Krem Hangisidir? Kırışıklık Önleyici Ürünler Nelerdir? Kırışıklık Karşıtı Cilt Bakımı Nasıl Yapılır? Cilt Elastikiyeti Nasıl Artırılır? Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.