Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Göz-Maskeleri.jpg

Göz maskeleri ve En İyi Kore Cilt Bakım Ürünleri Limonian’da!

Göz çevresi sorunları hepimizin yaşadığı cilt sorunlarından biridir. Göz çevresinde oluşan morluk,göz torbaları ve kırışıklık hepimizin kabusu olabilir. Bu yüzden göz maskelerinden oluşan en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Göz çevresi cildimizin en hassas bölgesidir. Göz çevresinde bazı istenmeyen sorunlar oluşabilir.(Gözaltı torbaları, gözaltı morlukları, göz çevresi kırışıklıkları vb). Göz çevresi sorunlarınıza iyi gelecek göz bakım ürünlerini kullanmanız gerekir. Göz bakımı yapmanın çok basit yöntemleri vardır. Bu yüzden göz < maskelerinden oluşan en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Göz maskesi nasıl kullanılır? Göz maskesi işe yarıyor mu? Göz maskesi evde kullanılır mı? Doğal göz maskesi nasıl yapılır?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.