Bu Ay En Çok Satan Ürünlerimiz!

Bu Ay En Çok Satan Ürünlerimiz!

13 Nisan 2018

Merhaba;

Bu blog yazımızda bu ay en çok sattığımız ürünlerle tanıştırmak istedik;

 

NİACİNAMİDE W3 BEYAZLATICI/LEKE GİDERİCİ KREM

Leke sorunu yaşayan bir tek siz değilsiniz! Leke sorunu olan insanlar gittikçe çoğalıyor. Bizde sizin gibi bu problemi yaşayan insanlara Kore’den her şeyi bir arada bulunduran bu eşsiz ürünü getirdik. Bu ürünün amacı sadece beyazlatmak değil hem sağlıklı hem de lekesiz mükemmel bir cilt sunmaktır. Şiddetle tavsiye ederiz.

CYBER SHİNE - OKSİJEN KÖPÜKLÜ YÜZ TEMİZLEYİCİ

2013 yılında kuruluşumuzdan beri satılan ilk ürünlerdendir. Türkiye’de kadınlar Cyber Shine’la bizim sayemizde tanıştı ve çok sevdi. Düzenli olarak sipariş veren sayısı oldukça da fazla. Hepsiburada sitesinde günün ürünü olarak seçilmiştir! Hem Hepsiburada sitesindeki hem de Limonian sitesindeki yorumlara bakarak sizde bu memnuniyeti görebilirsiniz. Pratik bir üründür. Yüzünüzü temizlerken aynı anda peeeling, beyazlatma, ölü deriden arındırma işlemlerini aynı anda yapmış olursunuz.

TANGERİNE VİTA C CREAM - C VİTAMİNLİ NEMLENDİRİCİ KREM

Meyvelerin yararlarını bilmeyen yoktur. C vitamininin cildimize olan yararını bizde bu ürünle öğrendik. Cilt problemlerini azaltmasının yanı sıra tüm gün nemlendirmede sağlar. Bu ay en çok sipariş alan ürün ödülünü kendisine veriyoruz.

PAX MOLY ALOEVERA SHOOTİNG GEL - NEMLENDİRİCİ ALOE VERA JELİ

Aloe vera geçen senenin yazından beri yok satan ürünlerden! Limonian’da da çokça yoğun ilgi gördü. Tekrar sizlere teşekkür ederiz. İlerleyen zamanlarda da en çok satan ürünlerimizden olacağına eminiz.

ANGEL'S POWDER - SİVİLCE İÇİN DOĞAL YÜZ TEMİZLEYİCİ

Cildimde sivilce var! Akne problemi yaşıyorum! Diye üzülen bütün müşterilerimize ilk tavsiye ettiğimiz üründür. Bildiğiniz gibi öncelikle sivilce ve akne oluşumunun nedenini bilmek gerekir. %100 doğal içeriğe sahip olan Angel’s Powder akne ve sivilcenin derinliklerine inerek ortadan kalmasına yardımcı olur.

DR MİMİ. VİTA PUMPKİN PEEL - KABAK ÖZLÜ YÜZ PEELİNG JELİ

Kabak özünün bu kadar etkili ve yararlı olduğunu bizde bilmiyorduk :) Peeling yaparken nemlendiren ve beyazlatan bu ürünü sizde bir deneyin.

DUPER WHİTENİNG ESSENCE - ANINDA CİLT BEYAZLATICI KREM

2016 yılından sonra beyazlatıcı ürünlere olan ilgi arttı. Bir çok beyazlatıcı ürün olsa da müşterilerimizin tercihi bu ürün oldu. Ayrıca Helal sertifikalı bir ürün olduğu için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

PAX MOLY JEJU 100 SNAİL - NEMLENDİRİCİ SALYANGOZ JELİ

Önceden salyangozlu bir ürün olduğunda insanların aklında kötü bir izlenim oluşuyordu. Salyangoz hep tiksindirici bir hayvan olarak akıllara yerleşmişti. Ama şuan da salyangoz özünün cildimize yararını bilmeyen yok. Üstelik 300 ml’lik ürünümüzü uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

WİTCH CREAM WHİTENİNG - İNCİ ÖZLÜ CİLT BEYAZLATICI

Beyazlatıcı ürünlerle ilgili önceki ürünümüzde de bilgiler vermiştik. Bu ürünün ekstra bir özelliği ise içeriğinde bulunan inci özleriyle cildinizi aydınlatıp sağlıklı bir görünüme kavuşturmasıdır.

WHİTENİNG APPLE BALANCE - ELMA ÖZLÜ BEYAZLATICI PEELİNG JELİ

aplle

Genelde bir kez kullanan müşterimizin tekrar tekrar aldığı üründür. Fiyat avantajını da göz ardı edemeyiz tabi ki. Kuruluk hissi yaşamadan peeling yapmak hayal değilmiş. Üstelik peelingten sonra cildinizi krem kullanmış gibi nemli ve sağlıklı gösteriyor. Sizde mutlaka deneyin! Farkı hissedeceksiniz.

KAREN SNAİL MASK - SALYANGOZ ÖZLÜ CİLT ONARICI YÜZ MASKESİ

karen maske

İlk Getirdiğimiz salyangoz maskesidir. Bu yüzden kullananların göz bebeği olan bu ürünle oluşmaya başlayan hafif kırışıklıklarınızı giderebilirsiniz.

Son olarak siz değerli müşterilerimize yoğun ilginizden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.