Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Burun-Maskeleri.jpg

Burun Maskeleri ve En İyi Kore Ayak Bakım Ürünleri Limonian’da!

Burun maskeleri gözenekleri ya da siyah noktaları temizlemek için kullanılan maskelerdir. Bizde burun maskelerinden oluşan en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Burun üstündeki siyah noktalar hem görünüm açısından hem de cildimizin sağlığı açısından bize rahatsızlık verir. Burun üstü ve çevresindeki siyah noktaları etkin bir şekilde temizlemek için burun bantlarını tercih etmelisiniz.

 Siyah nokta bandı nasıl kullanılır? Burun bandı işe yarıyor mu? Evde burun bandı yapımı nasıl olur? Burun bandı siyah noktaları temizliyor mu? Burun bandı fiyatları nedir?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.