Değerli müşterilerimiz,
Kargo hizmetlerindeki yoğunluk sebebiyle siparişlerinizde gecikme yaşanabilir. Siparişlerinizin zamanında ulaşması için hızlıca paketlerin hazırlandığını bilmenizi isteriz. Limonian ailesi olarak yaşadığımız bu zor günlerde sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
x

Limonian.com'un kil maske ürünleri

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kil maskesi nedir?

Kil, magnezyum, kalsiyum, demir, silis ve potasyum gibi mineraller açısından zengin doğal bir malzemedir ve volkanik kül, tortu ve toprakta bulmaktadır.

Kil maskesinin cilde faydaları nelerdir? Kil maskesi ne işe yarar?

Cildinizdeki kirleri en derin tabakalardan dahi dışarı çıkartabilen kil, cildinizin yeniden yapılandırılmasına da yardımcı olur, cildinizi temizler, sıkılaştırır ve besler. Kozmetik marketlerde kolaylıkla bulabileceğiniz hazır kil maskelerini tercih etmeyenler için doğal ev yapımı kil maskeleri tariflerini de rahatlıkla cildinize uygulayabilirsiniz.

Kil çeşitleri nelerdir? Cilt tipine göre kil maskesi hangisidir? Hangi kil maskesi saf kil maskesidir? En iyi kil maskesi hangisidir?

Birçok kil çeşidi vardır. Beyaz kil, yeşil kil, mavi kil, sarı kil, pembe kil, kırmızı kil gibi kil maskeleri ve bu kil maskelerinin faydaları değişmektedir.

Beyaz Kil (Akne ve Sivilceli Ciltler İçin),Yeşil Kil (Akne Sivilceli Yağlı Ciltler İçin), Mavi Kil (Lekeli Ciltler İçin), Sarı Kil ( Soluk Ciltler İçin), Pembe Kil( Kızarık Ciltler İçin), Kırmızı Kil ( Kuru Ciltler İçin), Kaolin Kili, Volkanik kil, Buzul Altı Kili olmak üzere birçok çeşit kil vardır.

Kil maskesi nasıl yapılır? Kil maskesi tarifi! Evde kil maskesi yapılır mı?

Kil maskesi vücutta istenilen yere uygulanır belirli bir süre bekletilir daha sonra ılık su yardımıyla durulanır. Aktarlardan alacağınız ihtiyacınıza uygun olan kili su ile birleştirerek çamur haline getirip evde uygulayabilirsiniz. Dilerseniz sizin için Güney Kore’den ithal ettiğimiz kil maskelerini de tercih edebilirsiniz.

Kil maskesi sivilce yapar mı? Kuru ciltler kil maskesi yapabilir mi? Kil maskesi kullananların yorumları

İhtiyacınıza ve cilt sorununuza göre kil maskenizi belirleyip uygulamanızı tavsiye ederiz.

Özellikle cilt bakımıyla tanınan Güney Kore ürettiğini kil maskeleriyle tüm dünyada tanınan bir ülke haline gelmiştir. Limonian olarak yaşadığınız cilt sorunlarını en aza indirmeyi hedef aldık ve siz değerli müşterilerimiz için en iyi ürünleri getirdik.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.