Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
chamos.jpg (94 KB)

Chamos Acaci doğal cilt bakım markasıdır. Doğal bileşenlerle cilt sorunlarına özel olarak ürünler üretmektedir. Ana maddeler kadar yardımcı maddelere de önem verir. Özellikle yan etki yaratmadan cildin ihtiyacına göre ürünler üretmeyi hedef edinmişlerdir. Kırışıklık, Sivilce ve Hassasiyet gibi cilt sorunlarının üzerinde durur.

CHAMOS ACACİ CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VE SATIŞ MAĞAZASI

mjcare-6.jpg (38 KB)

Sırala
Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Chamos Cica Centella Repair Cream, Chamos Snail Repair Anti-Wrinkle Cream gibi Chamos Acaci markasına ait Cilt Bakım Ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Chamos kullananlar? Doğal cilt bakımı ürünleri nelerdir? Cilt sorunları için en iyi kore markaları nelerdir? Chamos kimdir?

Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.