Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Cilt-Beyazlatıcı-Ton-dengeleyici.jpg

Cilt Beyazlatıcı-Ton Dengeleyici En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Ciltte bir çok nedenden dolayı lekeler oluşabilir.(yaşlılık lekesi,sivilce lekeleri,doğum lekeleri ve güneş lekeleri gibi...). Ciltte oluşan lekelerini aydınlatmak ve cilt bariyerini güçlendirmek için buna uygun ürünler tercih etmek gerekir. Cildinizi daha aydınlık ve sağlıklı göstermek için Beyazlatıcı/Aydınlatıcı ürünleri sizler için derledik.

Sırala
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Ciltte güneşten veya diğer sebeplerden oluşan lekeleri beyazlatmak veya görünümünü hafifletmek için cilt bakım ürünleri kullanılmaktadır.

Güney Kore’den sizler için özel olarak getirdiğimiz ürünleri Limonian.com’dan takip edebilirsiniz.

Cilt beyazlatıcı ürünler nelerdir? Cilt beyazlatıcı krem nasıl kullanılır? Cildi aydınlatan ürünler nelerdir? Cilt kararmalarına nasıl çözüm bulunur?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.