Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Kızarıklık-Hassaslık.jpg

Hassasiyet Sorunu Yaşayan Ciltler İçin En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Cilt hassasiyeti genetik nedenlerden, alerjik sebeplerden, stresten ve ya dış etkenlerden dolayı oluşabilir. Hassas ciltlere Özel Bakım yapan, cildinize iyi gelecek en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Doğal olarak cilt dokusu hassas ve ince olanlarda görünen cilt tipidir. Fakat yanlış cilt bakımı, hava kirliliği ve stres gibi dış etkenlere maruz kaldığında da cildimiz hassaslaşabilir. Hassas cilt diğer cilt tiplerini etkilemeyen küçük bir etkenden alerjik reaksiyon gösterebilir. Cildi koruyan ölü deri tabakası gerekenden erken ciltten dökülür ve cilt koruma gücü zayıftır. Dış etkenlerden kolay etkilenir. Ciltte kaşıntı, kızarıklık ve acı gibi belirtiler gösterir.

Hassas Ciltler Nasıl Bakım Yapmalı? Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Hangisidir? Hassas Cilt Nedir?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.