Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
El-Maskeleri.jpg

El Maskeleri ve En İyi Kore Cilt Bakım Ürünleri Limonian’da!

İşlerimizi yaparken en çok kullandığımız ellerimiz bakıma ve ilgiye layık en önemli organlarımızdan biridir. Bu yüzden el maskelerinden oluşan en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

El bakımı kadınların vazgeçilmezidir. Güzel ve bakımlı eller oldukça önemlidir. El bakımına önem verilmediği takdirde hem hissi hem de görüntüsü rahatsız edici boyutlara ulaşabiliyor. El bakımı yapmanın çok basit yöntemleri vardır. El maskelerinden oluşan en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

 El bakımı nasıl yapılmalıdır? Evde el bakımı yapmak mümkün müdür? El bakım maskeleri gerçekten işe yarıyor mu?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.