Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Esans-Losyon-Emulsiyon

Esans-Losyon-Emulsuyon gibi En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Esanslar genellikle cilt bakım özleri veya bitki yağlarından elde dilen formüllerdir. Daha çok cilt sorunlarına iyi gelmeleri için tasarlanmışlardır. Losyon, emülsiyondan daha yoğun, kremden daha hafif yapıda bir ara formdur. Emülsiyon, yağ ve su gibi birbiriyle karışmayan içeriklerle hazırlanır, içinde küçük yağ damlalarının bulunduğu su bazlı nemlendiricilerdir.

Sırala
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Esans – Losyon – Emulsiyon cildi nemlendirmek üzere bakım özleri veya bitki yağlarından elde edilen özel formüllü cilt bakım ürünleridir. Çeşitli amaçlarla kullanılabilir.

Güney Kore’den sizler için özel olarak getirdiğimiz ürünleri Limonian.com’dan takip edebilirsiniz.

Esans nedir? Esans ne için kullanılır? Losyon nedir? Losyon nasıl kullanılır? Emulsiyon nedir? Emulsiyon nasıl kullanılır? Esans çeşitleri nelerdir?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.