Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Güneş-Koruyucular.jpg

Güneşten Koruyucu Bakım İçin En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Güneşin zararlı ışınlarından cildimizi korumak için birçok yöntem izleyebilirsiniz. Güneş koruyucular(Fiziksel ya da Kimyasal koruyucular),Spf içeren makyaj ürünlerini tercih edebilirsiniz. Zararlı ışınlardan korunmak için cildinize iyi gelecek en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Güneşin zararlı ışınlarından cildimizi korumak son derece önemlidir. Doğru güneş kremini, doğru aralıklarla cildinize uygulamalı ve direk olarak güneş ışınlarından kaçınılmalıdır.

Güney Kore’den sizler için özel olarak getirdiğimiz ürünleri Limonian.com’dan takip edebilirsiniz.

Güneş koruyucu nasıl kullanılır? Fiziksel güneş koruyucu nedir? Kimyasal güneş koruyucu nedir? Güneş koruyucu kaç spf olmalı? Güneş kremi nasıl sürülmeli? Güneş lekelerinden nasıl korunulur? Nemlendirici güneş koruyucular hangileridir?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.