Değerli müşterilerimiz,
Kargo hizmetlerindeki yoğunluk sebebiyle siparişlerinizde gecikme yaşanabilir. Siparişlerinizin zamanında ulaşması için hızlıca paketlerin hazırlandığını bilmenizi isteriz. Limonian ailesi olarak yaşadığımız bu zor günlerde sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
x

Bitkisel Özlü Kore Kozmetik Ürünleri Limonian'da

Sırala
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Bitkisel kozmetik nedir?

Bitkisel kozmetik, farklı cilt hastalıklarını iyileştirmek için bir veya daha fazla bitkisel bileşenin kullanıldığı tabanı oluşturmak için farklı kozmetik bileşenler kullanılarak formüle edilir. Bitkiler, kozmesötik maddeler ve farmasötik uygulamalar için yeni ilaç ürünlerinin geliştirilmesi için kullanılmaktadır. Bitkisel kozmetik, otların ham veya ekstre şeklinde kullanıldığı ürünlerdir.

Bitkisel kozmetik güzellik ve moda alanında modern eğilimdir. Günümüzde pek çok kadın kişisel bakımları için doğal ürünlerini tercih ederek, gıdaları besleyici ve sağlıklı besleyen ve sentetik kimyasallardan arındırıldığı ve göreceli olarak daha az yan etkiye sahip olduğu için güzelliklerini artırdığı için bu ürünler popülerlik kazanmaktadır.

Bizde limonian olarak Güney Kore’nin en iyi ve en doğal bitkisel ürünlerini sizin için temin etmeye devam ediyoruz. Doğal ve bitkisel içerikli ürünlerimize limonian.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.