Kahve'nin Cilde Faydaları

Kahve'nin Cilde Faydaları

02 Mart 2018

Kahve, Türk Kültürünün önemli miraslarındandır ve günlük yaşamımızda da sıklıkla tükettiğimiz bir içecek türüdür. Kahvenin faydalarını ve etkileri duyduğunuzda siz de çok şaşıracaksınız. O zaman hemen saymaya başlayalım;

-Cildi Sıkılaştırır

-Cilde Pürüzsüz Bir Görünüm Kazandırır

-Gözenek Tıkanıklıklarını Açar

-Cildi Canlı Gösterir

-Sivilce Oluşumunu Tetikleyen Ölü Hücreleri Temizler

-Cildin Kirden Arındırılmasını Sağlar

-Ciltteki Kan Dolaşımını Hızlandırır.

-Cilt Yenilenmesini Sağlar

-Ciltteki Kırışıklıkları Engeller

-Kızarıklıkların Giderilmesine Yardımcı Olur

-İltihap Giderici Özelliği Vardır

-Selülit Azaltıcı Etkisi Vardır

Evet  bütün bu özelliklere sahip olan kahve ile 10-20 dakikada muhteşem bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

Mucizevi Kahve Peelingi

 

Kahve ile peeling yapmak uzun yıllardır yapılan bir cilt bakım rutinidir. Peeling nedir derseniz, hemen açıklayalım: Peeling, cildi ölü derilerden arındırmaya yardımcı olan, kan dolaşımını hızlandırıp gözeneklerin içinde biriken kirleri temizleyen bir cilt temizleme ve yenileme yöntemi. Kahve peelingi ölü deri hücrelerinden kurtulmanızı sağlayarak cildinizi yenilemekle kalmayacak aynı zamanda kahvede bulunan antioksidanlar ile daha genç görüneceksiniz. Bunlarla birlikte kafein cildinizdeki fazla nemi alarak pürüzsüz ve daha sıkı görünmesini sağlayacak, yüzünüzdeki şişlikler azalacak ve kan dolaşımınız hızlanacaktır.

Türk kahvesi ile peeling yapmak için hazırladığınız ufak bir miktar kahve telvesini ya da içtiğiniz kahvenin telvesini ihtiyacınız olan bölgenize masaj yaparak uygulayıp 10-20 dakika bekletip ılık su ile durulayınız.

Limonian size pratik ve önemli çözümler sunmaya devam ediyor. Seyahatteyken ya da cildinizin bakıma ihtiyaç duyduğunu hissettiğiniz anda uygulayabileceğiniz ürünlerle karşınızdayız. Kullanımı ise aşağıdaki fotoğraflarda gördüğünüz kadar basit! Elinize bir adet kahve çekirdeğini alıp, su ile çözdürüp cildinize uygulayın.

Sonuç Mükemmel ve Pürüzsüz Bir Cilt!

Kahveli Cilt Bakım Ürünlerimiz

(Ürünlerimizi detaylı incelemek isterseniz ürün adı üstüne ya da resmin üstüne tıklayabilirsiniz.)

Pilling Bean – Kahve Yağlı Scrub Tipi Vücut Pellingi

 

Tüm vücudunuza masaj yaparak uygulayabileceğiniz, duş jeli olarak kullanabileceğiniz ve 2-3 dakikada ölü derilerden ve hücrelerden arınabileceğiniz muhteşem bir ürün. Uyguladıktan sonra ılık su ile durulamanız yeterli! Özellikle hamam'a ya da güzellik salonu'na gidecek vakti bulamayan evde bakım konforunu yaşamak isteyenlere önerimizdir.

Pilling Bean – Kahve Yağlı Scrub Tipi Yüz Peelingi 50g Kavanoz

Tane tane oluşuyla hem pratik hem de uygulaması kolay bir ürün. Bir tanesini avucunuzun içine alıp suyla çözdürdükten sonra yüzünüze masaj yaparak uygulayın. Ilık su ile durulayın. Kuru ciltlere kabuklanmayı önlediği için şiddetle öneririz.

Pilling Bean – Kahve Yağlı Scrub Tipi Yüz Peellingi 10 lu Paket

 

Oldukça pratik olan bu ürünle cildinizin ihtiyaç duyduğu bütün bakımları sağlayabilirsiniz. Üstelik 1 pakette 4 adet çekirdek bulunuyor! Yağlı ciltlere özellikle öneririz.

 

Pilling Bean - Kahve yağlı Scrub Tipi Yüz Peeling 3 Pack

,Kuru ciltlere haftada 1 , yağlı ciltlere haftada 2 kez kullanılması tavsiyemizdir. 

PrinceKiss - Kahve yağlı Nemlendirici Maske 

Kahve yağı içeren nemlendirici maskeyle bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Ürünlerimizi kullanıp yorum bırakmayı da unutmayın lütfen. Kahveden gelen bu mucizenin güzelliğinize güzellik katmasını dileriz.

 

Mutlu Günler…

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.