Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Gozenekler.jpg

Gözenek Sorunu Yaşayan Ciltler İçin En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Gözenekler kil folikülleri ve yağ bezi kanallarının cilde açılma noktasıdır. Gözenekler çeşitli sebeplerden dolayı cildimizde oluşabilir.(Aşırı sebum salgılama,genetik nedenler,cilt temizliği vb. Gözenek bakımı yapan cildinize iyi gelecek en iyi ürünlerimizi sizin için derledik! Ürünler(Seohwabi volkanik kil maske ve yuz temızleyıcı,The cleanser,Chamos pore&sebum mıjın komur maske,lüke komur maske)

Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Gözenekler kil folikülleri ve yağ bezi kanallarının cilde açılma noktasıdır. Yağ üretimi fazla olan yağlı cildin gözenekleri de geniştir. Yağ üretimi az olan kuru cildin ise gözenekleri küçüktür. Fakat ciltte kirlerin birikmesi ile gözeneklerin tıkandığında gözenekler genişleyebilir.

Gözenek Nasıl Sıkılaştırılır? Gözenek Bakımı Nasıl Yapılır? Gözenekler Nasıl Temizlenir?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.