Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Kil-Maskeleri.jpg

Kil maskeleri ve En İyi Kore Cilt Bakım Ürünleri Limonian’da!

Cildinizdeki kirleri en derin tabakalardan dahi dışarı çıkartabilen kil, cildinizin yeniden yapılandırılmasına da yardımcı olur, cildinizi temizler, sıkılaştırır ve besler. Bu yüzden kil maskelerinden oluşan en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kil maskesi cildi temizler, sıkılaştırır ve besler. Bu yüzden genelde yağlı veya gözenekli ciltler bu ürünü tercih eder. Kil maskelerinin bir çok çeşidi vardır.

 Kil maskesi nasıl kullanılır? Kil maskesi ne işe yarar? Kil maskesinin çeşitleri nelerdir? Evde doğal kil maskesi yapabilir miyim?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.