Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Ayak-Maskeleri.jpg

Ayak Maskeleri ve En İyi Kore Ayak Bakım Ürünleri Limonian’da!

Yüz ve vücut bakımı kadar ayaklarımıza yaptığımız bakım da önemlidir. Ayak maskelerinden oluşan en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Ayak bakımı her kadının ihmal etmemesi gereken bakımlardan biridir. Ayaklarda zamanla çatlaklar, egzamalar veya başka rahatsızlıklar görülebilir. Ayaklarınızın bakımlı görünmesi içinse bakım şart!

Evde veya güzellik merkezinde ayak bakımı nasıl yapılır?Ayak Peeling maskesi nasıl yapılır? Ayak bakımı nedir? Uygun fiyata ayak bakımı nasıl yapılır?

 Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.