Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
El-bakımı.jpg

El bakımı için En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

İşlerimizi yaparken en çok kullandığımız ellerimiz bakıma ve ilgiye layık en önemli organlarımızdan biridir. Bu yüzden el bakımı için en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Ellerimiz kışın soğuk ve rüzgardan, yazın ise aşırı sıcak nedeniyle su kaybı, güneşin zararlı ışınları ve deterjanlardan olumsuz etkilenir. Kuruma meydana gelebilir. Düzenli olarak yaz ya da kış mevsimi ayırt etmeksizin özellikle güneş koruma faktörü içeren nemlendiriciler tercih edilmelidir. Evde iş yaparken kimyasallardan korunmak için plastik eldiven kullanılmalıdır.

El bakımı nasıl yapılmalı? El bakım eldiveni nasıl kullanılır?Evde ev bakımı nasıl yapılır? El bakım kremleri etkili midir? El bakım eldiveni kullanan ve yorumları?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.