Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Göz-Kremi-Göz-Maskesi.jpg

Göz Bakımı İçin En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Göz çevresi cildimizin en hassas bölgesidir. Göz çevresinde bazı istenmeyen sorunlar oluşabilir.(Gözaltı torbaları, gözaltı morlukları, göz çevresi kırışıklıkları vb). Göz çevresi sorunlarınıza iyi gelecek en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Göz çevresi en fazla bakıma ihtiyaç duyan bölgemizdir. Göz çevresi bakımı için yaşınıza ve cildinize en uygun bakım ürünleri ile sağlıklı bir göz çevresine hemen kavuşabilirsiniz.

Güney Kore’den sizler için özel olarak getirdiğimiz ürünleri Limonian.com’dan takip edebilirsiniz.

Göz çevresi bakımı nasıl yapılır? Göz çevresi kırışıklıkları nasıl önlenir? Göz çevresi kırışıklıkları nasıl geçer? Gçz çevresi kremi nasıl kullanılmalı? Göz çevresi serumu nasıl kullanılır? Göz çevresi kuruluğu için nemlendirici kremler hangileridir?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.