Değerli müşterilerimiz,
Kargo hizmetlerindeki yoğunluk sebebiyle siparişlerinizde gecikme yaşanabilir. Siparişlerinizin zamanında ulaşması için hızlıca paketlerin hazırlandığını bilmenizi isteriz. Limonian ailesi olarak yaşadığımız bu zor günlerde sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
x

Limonian markasına ait kozmetik ve cilt bakım ürünleri

Sırala
Görünüm:
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.

Limonian çeşitli Kore kozmetik üretici firmalarının Türkiye distribütörü yapmaktadır. Cilt bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, yüz maskeleri ve makyaj ürünlerinden oluşan 200den fazla ürün çeşidi ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışıyor. Limonian markasına ait tüm ürünleri incelemek için Limonian'ın online satışı sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Limonian'ın ürünlerine ayrıca N11, Hepsiburada, 1v1y, morhipo ve ePTTavm'den de ulaşabilirsiniz. Her ay yapılan kampanyalarda istediğiniz ürünlere indirimli ve özel fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Limonian.com'da yeni üyelere anında kullanabilecek 10TL indirim kuponu hediye  edilmekte, 60 TL üzeri sipariş için ücretsiz kargo ve 110 TL üzeri sipariş için ücretsiz kapıda ödeme imkanı sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.