Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x

Limonian markasına ait kozmetik ve cilt bakım ürünleri

Sırala
Görünüm:
1 2
Toplam 125 ürün görüntüleniyor.
1 2

Limonian çeşitli Kore kozmetik üretici firmalarının Türkiye distribütörü yapmaktadır. Cilt bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, yüz maskeleri ve makyaj ürünlerinden oluşan 200den fazla ürün çeşidi ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışıyor. Limonian markasına ait tüm ürünleri incelemek için Limonian'ın online satışı sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Limonian'ın ürünlerine ayrıca N11, Hepsiburada, 1v1y, morhipo ve ePTTavm'den de ulaşabilirsiniz. Her ay yapılan kampanyalarda istediğiniz ürünlere indirimli ve özel fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Limonian.com'da yeni üyelere anında kullanabilecek 10TL indirim kuponu hediye  edilmekte, 60 TL üzeri sipariş için ücretsiz kargo ve 110 TL üzeri sipariş için ücretsiz kapıda ödeme imkanı sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.