Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x

Kore Maskeleri Korelilerin hem cilt bakım rutinlerinde hemde makyaj öncesi nemlendirme aşamasında vazgeçilmez bir parçalarıdır. Yüz maskesinin temel özelliği nemlendirme olsa da içeriğine eklenen mükemel içeriklerle (kırışıklı önleyici,beyazlatıcı,dinlendirici,besleyici vb) hemen hemen her cilt soruna çözüm sağlıyorlar. Kore'nin en iyi maskelerini sizin için bizzat kendimiz ithal ediyoruz.

Görünüm:
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.