Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Yüz Maskesi.jpg

Yüz maskeleri ve En İyi Kore Cilt Bakım Ürünleri Limonian’da!

Her daim sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmanın yolu günlük maskelerden geçiyor. Üstelik 15-20 dakikanızı alan bu cilt bakım çeşidi birçok amaca yönelik üretilmiştir. Bizde Yüz maskelerinden oluşan en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Görünüm:
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.

Yüz maskesinin bir ok kullanım amacı vardır. Cilt sorunlarınıza yönelik(kırışıklık,beyazlatma,leke giderme,besleme,nemlendirme,dinlendirme vb)olan maskeleri tercih edebilirsiniz.

Yüz maskesi nedir? Yüz maskesi nasıl kullanılır? Yüz maskesi işe yarıyor mu? En iyi yüz maskesi hangisidir? Kore Yüz maskeleri hangileridir?

 Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.