Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Temizleyici.jpg

Yüz temizliği için En İyi Kore Cilt Bakım Ürünleri Limonian’da!

Gün içerisinde cildin üst tabakasına yerleşen kiri ve yağı derinlemesine temizleme yarayan cilt bakım ürünüdür. Yüz temizleme ürünleri farklı formlarda olabilir.(Jel,köpük,yağ,micellar su vb..). Yüz temizliği konusunda en iyi ürünleri sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Günlük cilt temizliğini kolay bir şekilde yapmak ve cildi derinlemesine temizlemek istiyorsanız yüz temizleme ürünlerini tercih etmelisiniz. Her gün düzenli olarak kullanmak cildinizi pürüzsüzleştirerek sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı olacaktır.

 Güney Kore’den sizler için özel olarak getirdiğimiz ürünleri Limonian.com’dan takip edebilirsiniz.

 Yüz temizleme nasıl yapılmalı? Yüz temizleme cihazı kullanılmalı mı? Yüz temizleyici jeller etkili mi? Cildi temizleyen ürünler hangileridir? Yüz temizleyici köpük nasıl kullanılmalı?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.