Değerli müşterilerimiz,
Kargo hizmetlerindeki yoğunluk sebebiyle siparişlerinizde gecikme yaşanabilir. Siparişlerinizin zamanında ulaşması için hızlıca paketlerin hazırlandığını bilmenizi isteriz. Limonian ailesi olarak yaşadığımız bu zor günlerde sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
x
Koreli Kadınların Düğün Günlerindeki Güzelliklerinin Sırrı!

Koreli Kadınların Düğün Günlerindeki Güzelliklerinin Sırrı!

10 Nisan 2019

Yazımızı okumak istemeyen ve korelilerin genç görünmelerindeki sırrı hemen öğrenmek isteyenlere buraya bir link bıraktık :)

Koreli kadınlar her zaman ciltlerine çeşitli bakımlar uygulayıp onları bir rutin haline getirerek uygularlar. Bu oluşturulan rutin ciltlerinin pürüzsüz görünmesini sağlar. Hatta porselen cilt denilen akımın kore tarafından başlatıldığını biliyorsunuzdur.

 

soqu gelin

 

Düğün günü de her yaştan kadının en önemli günüdür. Gelin ve damat olmak ne kadar düğünün yıldızı olmak olsa da gelin annesi ya da damat annesi olmakta o kadar önemlidir. En zor günlerimizde yanımıza olan annelerimiz en mutlu günümüzde de güzel gözükmeli.

 soqu anne kız

 

Çocuklarının en mutlu günlerinde daha güzel görünmek onlarında hakkı değil mi? :)

Anneler Her zamankinden daha güzel ve daha bakımlı görünmek ister. Normal uyguladıkları rutine ek olarak birkaç sihirli ürün eklediklerini öğrendik.

 

 

 

 

Düğün günü sabahına sizi gevşetecek ve enerji verecek bir şeyler içerek başlarlar. Hem stresi azaltıyor hem de bu muhteşem güne güzel bir başlangıç yapma şansını yakalıyorlar.

kadın

Ilık bir duş aldıktan sonra cilt bakım rutinlerini uyguluyorlar. Bildiğiniz gibi her cildin ve yaşın ayrı bir cilt bakım rutini olabiliyor. Bu özel günde de bakımlarını ihmal etmiyorlar.

 

 Şimdi sizinle bir Kore Düğününde ki güzellik sırrını paylaşıyor olacağız.

 

Bu güzel günde koreliler kırışıklıkları olmayan, daha gergin ve dolgun bir cilt isterler. Bunun için de mucize bir ürün kullanıyorlar. Cildi anında geren, kırışıklık görünümünü en az 6 saat yok eden mucizevi bir maske! Üstelik bunu hem orta yaşlı kadınlar hem de orta yaş üstü kadınlar özel günlerde tercih ediyor. Böylece hem gelin hem de anneler kusursuz ve pürüzsüz bir ciltle unutulmaz bir güne imza atıyorlar.

Bu mucizevi maske ciltlerini hem besliyor, hem aydınlık görünmesini sağlıyor hem de kırışıklıkları yok ediyor. Kısa sürelide olsa ağrısız ve acısız botoks etkisi yapıyor.

soqu

Bahsettiğimiz ürün Ünlü Kore Markası SOQU ( The Skin Of Quenn) Markasına ait Miracle-S Lifting Up Maskesinden başka bir şey değil!

ürün

Tek kullanımlık paketlerde olması böyle özel günlerde pratiklik sağlıyor.

Maskeden sonra geriye sadece hafif bir makyaj kalıyor.

Anneler çocuklarının bu mutlu gününde daha da güzel görünüyor.

Bu maskeye sahip olmak iste çok basit. Tıklayın!

 

Üstelik SOQU ile kendi özel gün hikayenizi yaratın sitemizde yayınlayalım.

Saygılarımızla

Limonian

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.