Değerli müşterilerimiz,
Kargo hizmetlerindeki yoğunluk sebebiyle siparişlerinizde gecikme yaşanabilir. Siparişlerinizin zamanında ulaşması için hızlıca paketlerin hazırlandığını bilmenizi isteriz. Limonian ailesi olarak yaşadığımız bu zor günlerde sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
x
Lekeler.jpg

Leke Sorunu Yaşayan Ciltler ve Beyazlatma Etkisi İsteyen Ciltler İçin En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Cilt tonu bozukluğu deyince aklımıza cildin kararması, cilt solgunluğu ve cilt tonundaki dengesizlik gibi sorunlar gelir. Bu sorunların ana nedeni cilt pigmentasyonu ve cildin yaşlanmasıdır. Leke problemi yaşayan cildinize iyi gelecek en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Cilt tonu bozukluğu deyince aklımıza cildin kararması, cilt solgunluğu ve cilt tonundaki dengesizlik gibi sorunlar gelir. Bu sorunların ana nedeni cilt pigmentasyonu ve cildin yaşlanmasıdır. Genellikle bu sorunlar 10’lu yaşlarda cilt pigmentasyonundan oluşur. 20’li yaşların ortasından sonra ise cilt pigmentasyonu ile cildin yaşlanmasından kaynaklanır.

Cilt pigmentasyonunun ana nedeni melanindir. Cildimiz UV ışınlarından kendini korumak için melaninleri oluşturur. Koyu kahverengi olan melanin UV ışınlarını emerek cilde emilmesini engeller. Melanin pigmetlerinin miktarı ve dağılımına göre cilt rengi belirlenir. Fakat fazla üretilen melaninler pigmentasyon gibi cilt tonunun bozukluğuna neden olur.

Lekeli Ciltler Nasıl Bakım Yapmalı? Leke İçin Hangi Krem Kullanılmalı? Leke Tedavisi Nasıl Olur? Leke Giderici Krem İşe Yarıyor mu? Leke Giderici Serum Nasıl Kullanılır?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.