Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Lekeler.jpg

Leke Sorunu Yaşayan Ciltler ve Beyazlatma Etkisi İsteyen Ciltler İçin En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Cilt tonu bozukluğu deyince aklımıza cildin kararması, cilt solgunluğu ve cilt tonundaki dengesizlik gibi sorunlar gelir. Bu sorunların ana nedeni cilt pigmentasyonu ve cildin yaşlanmasıdır. Leke problemi yaşayan cildinize iyi gelecek en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Cilt tonu bozukluğu deyince aklımıza cildin kararması, cilt solgunluğu ve cilt tonundaki dengesizlik gibi sorunlar gelir. Bu sorunların ana nedeni cilt pigmentasyonu ve cildin yaşlanmasıdır. Genellikle bu sorunlar 10’lu yaşlarda cilt pigmentasyonundan oluşur. 20’li yaşların ortasından sonra ise cilt pigmentasyonu ile cildin yaşlanmasından kaynaklanır.

Cilt pigmentasyonunun ana nedeni melanindir. Cildimiz UV ışınlarından kendini korumak için melaninleri oluşturur. Koyu kahverengi olan melanin UV ışınlarını emerek cilde emilmesini engeller. Melanin pigmetlerinin miktarı ve dağılımına göre cilt rengi belirlenir. Fakat fazla üretilen melaninler pigmentasyon gibi cilt tonunun bozukluğuna neden olur.

Lekeli Ciltler Nasıl Bakım Yapmalı? Leke İçin Hangi Krem Kullanılmalı? Leke Tedavisi Nasıl Olur? Leke Giderici Krem İşe Yarıyor mu? Leke Giderici Serum Nasıl Kullanılır?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.