Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Limonian Puan Sistemi

Limonian Puan Sistemi

06 Kasım 2018

Limonianda Puan Kazanmak Çok Basit!

Ürünü Satın Al – Satın Aldığın Ürünün Altına Yorum Yap – Her yorum için 2 TLlik puan kazan!

KAMPANYA KOŞULLARI

Limonian Puan Nedir?

 

Satın almış olduğunuz ürünlerimize yorum yaptığınızda ve her alışverişiniz sonrasında kazanacağınız puanlara Limonian Puan (Lp) denir.

 

Puanların TL Karşılığı Ne Kadardır?

 

1000 Limonian Puan = 1 TÜRK LİRASI değerindedir!

 

Nereden, Kaç Puan Kazanırım?

 

Satın Almış Olduğunuz Ürünlerle İlgili Yorum Yaptığınızda: 

 

Satın aldığınız ürün ya da ürünler hakkında yorum yaptığınızda ve yorumlarınız yayınlandığında her ürün için 2000 Puan(2 TL)  kazanırsınız. 

 

Örneğin: Satın alınan 1 ürüne 2 ayrı yorum yaptığınızda yalnızca 2000 Puan kazanabilirsiniz  Satın alınan 3 ürün için 3 ayrı yorum yaptığınızda 6000 Puan kazanabilirsiniz. 

 

Puan kazanılabilmesi için ürün ya da ürünlerin satın alınmış olması gerekmektedir. 

Satın alınmayan ürünlere yorum yaptığınızda yorumlarınız onaylanmaz ve puan kazanılmaz.

 

Her Alışveriş Sonunda:

 

Alışveriş Sonrasında yaptığınız Alışveriş tutarının % 5’i oranında Puan kazanırsınız! 

 

Örneğin: 118 TL'lik siparişinizin KDV'siz tutarı 100 TL'dir. 100 TL'lik tutarın % 5'i olarak  5.000 puan kazanırsınız. 5000 Limonian puan = 5 TL değerindedir.

 

Havale siparişlerde Ödeme yapılınca, Kapıda ödeme siparişlerde sipariş teslim edilince, Kredi kartında ise sipariş tamamlandıktan sonra puan kazanırsınız.

 

Puanlarımı Nasıl Kullanabilirim?

 

Biriken puanlarınız en az 20.000 Limonian Puana (20 Türk Lirasına) ulaştığında, sistem otomatik olarak size özel hediye çeki oluşturur ve bu çeki e-posta ile üye e-posta adresinize gönderir.

Hesabınıza tanımlanan puanlar 1 yıl süre ile tanımlanır. 1 Yıl içerisinde istediğiniz alışverişinizde kullanabilirsiniz.

 

Oluşturulan Hediye çeklerini kayıtsız şartsız her alışverişinizde kullanabilirsiniz!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.