Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Luke.jpg (94 KB)

Luke/Cracare markası kendi Ar-Ge çalışması ile Hydrogel teknolojisini geliştiren ilk markadır. Eye Patch(Göz maskesi), yüz maskesi, Burun bandı, Topuk Bandı vb ürünler üretmektedir. Ayrıca Amore Pasific gibi büyük firmalara ODM Partner olarak üretim yapmaktadır.

LUKE/CRACARE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ SATIŞ MAĞAZASI

Sırala
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Luke Burun bandı, Luke Göz Maskesi, Cracare 3 aşamalı yüz maskesi gibi lüke/cracare markasına ait Cilt Bakım Ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Luke markası ile nasıl tanıştık? Hangi ürünlerini neden getirdik? Luke maskesi kullanıcı deneyimleri nelerdir? Kore gözaltı maskeleri hangileridir? Kore burun maskesi hangisidir?

 Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.