Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
marinecos.jpg)

Marinecos markası Prof.Dr.Hwang tarafından saflık oranı yüksek olan kolajen ektraktı teknolojisi geliştirilerek oluşturulmuş bir markadır.(30’dan fazla tez yazan DR.Hwang marine collagen ile ilgili birçok patent ve ödül almıştır.)Gıda ve kozmetik için düşük, ilaç sektörü için yüksek yoğunlukta kolajen üretmektedir. Kendi geliştirdiği kolajeni değerlendirmek için maske ve krem üretmeye başladı.

MARİNECOS CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ SATIŞ MAĞAZASI

Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Beyazlatıcı Yüz Maskesi, Yoğun Nemlendiren Yüz Maskesi, Dinlendirici Yüz Maskesi ve Kırşıklık Giderici Yüz Maskeleri gibi MARİNECOS markasına ait Cilt Bakım Ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Marinecos markası ile nasıl tanıştık? Hangi ürünlerini neden getirdik? Marin kolajenli maskeler hangileridir?

 Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.