Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
misoli.jpg

Misoli Misoli hydrojel ürünler üreten, Kore’de satılan tüm eye patchlerin ana üreticisidir. Göz maskesinde ABD,Japonya ve Çin’de Patentleri bulunmaktadır. Dünyanın en büyük göz maskesi üreticisidir.(6965m2). Üretiminin %80’nini OEM ve ODM olarak yapar.

MİSOLİ CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ SATIŞ MAĞAZASI

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Misoli Gold Hydrogel Eye Patch (Altın Özlü Hidrojel Göz Maskesi), Misoli Collagen Hydrogel Eye Patch(Kolajen Özlü Göz Maskesi), Misoli Shining Care Gold Hydrogel Eye Patch (Altın Özlü Göz Maskesi) ve Misoli Shining Care Blackpearl Hydrogel Eye Patch ( Siyah İnci Özlü Göz Maskesi) gibi Misoli markasına ait Cilt Bakım Ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Göz Maskesi Nasıl Kullanılır? Hangi Göz Çevresi Sorunuma Hangi Göz Maskesi İyi Gelir? Eye Patch Nedir? Eye Patch Nasıl Kullanılır?

Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.