Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
mjcare.jpg (94 KB)

Mjcare markası sadece yüz maskeleri üzerine yoğunlaşmış Güney Kore’nin en iyi markalarındandır.Mjcare markası altında 100’den fazla maske, OEM ve ODM olarak ise 300’den fazla maske çeşidi üretmektedir. Güney Kore dışında ABD,Hongkong,Çek Cum.,Tayland,Rusya ve Japonya gibi ülkelere özel üretim yapmaktadır.

MJCARE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VE SATIŞ MAĞAZASI

Sırala
Görünüm:
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Mjcare Soyulan Ayak Peeling Maskesi(Mjcare Soft Miracle Foot Peeling Pack), Mjcare Hyaluronik Maske ve Mjcare Kolajen Maske gibi Tüm Mjcare ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Ayak Peeling Maskesi Nasıl Kullanılır? Peeling Maskesi Kullananlar ve Yorumları Nelerdir? Mjcare Hyaluronik Maske nasıl kullanılır? En iyi yuz maskesi hangisidir? Yuz maskesi nasıl kullanılır?

Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.