Mjcare El & Ayak Peeling Maske Seti (1518071)

Marka : Mjcare
Fiyat : ₺149,90(KDV Dahil)
:

Mjcare El & Ayak Peeling Maske Seti

Mjcare Soft Miracle Hand Peeling Pack (Soyulan El Peeling Maskesi) ve Mjcare Soft Miracle Foot Peeling Pack (Soyulan Ayak Peeling Maskesi)’nden oluşan 2li el ve ayak peeling yapan maske setidir.

Özellikler

Mjcare Soft Miracle Hand Peeling Pack (Soyulan El Peeling Maskesi)

Ellerde oluşan ölü deriyi soyarak temizleyen tek kullanımlık el peeling maskesidir.

Mjcare Soft Miracle Foot Peeling Pack (Soyulan Ayak Peeling Maskesi)

Ayaklardaki kir ve ölü deriyi peeling yolu ile temizleyen mucizevi soyulan ayak peeling maskesidir.

Kullanım

Mjcare Soft Miracle Hand Peeling Pack Kullanım: Ellerinizi temizleyiniz ve maskeyi ambalajından çıkarınız. Önce bir ele beyaz sıvı olan eldiven maske üzerine naylon şeffaf maskeyi giyiniz. İçerisinden çıkan bantlarla bileklerden tutturunuz. Aynısı diğer el içinde yapınız.20 dakika bekletiniz. Bekleme sonrasında maske çıkarınız ve akan su ile iyice durulayınız.

Mjcare Premium Foot Care Pack Kullanım: Çorap ile peeling esansları birbirinden ayırın. Esansları çorabın içine koyun ve çorabı giyin. Çorapla beraber bulunan kahverengi sticker ile çorabı bilek kısmından esansların sızmaması için sabitleyin. 1,5 saat(90dk) bekleyin. Daha sonra çorabı çıkarın ve akan suda ayaklarınızı durulayın.

Her iki maske de tek kullanımlıktır.

İçerik

Mjcare Soft Miracle Hand Peeling Pack : Ethanol, purified water, lactic acid, sodium citrate, glycolic acid, glycerin, butylene glycol, urea, PEG-60 hydrogenated castor oil, allantoin, panthenol, Matsutake Mushroom Extract, Reishi Mushroom Extract, Chrysanthemum Extract, Sea Grape Extract, Green Tea Extract, Salicylic Acid, Citric Acid, 1,2-Hexanediol, Formic Acid, White Willow Bark Extract, Purslane Extract, Oregano Leaf Extract, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Broiler Bark Extract, Cypress Leaf Extract, Snail Slime Filtrate, Beta-Glucan, Ethylhexyl Glycerin, Benzyl Benzoate, Linalool.

Mjcare Soft Miracle foot Peeling Pack :

Mjcare markası ile Tepeden tırnağa peeling ve nemlendirme!

 

Benzer Ürünler
Arkadaşını Davet Et