Mjcare El Peeling ve Nemlendirici Maske Seti (1518121)

Marka : Mjcare
Fiyat : ₺119,90(KDV Dahil)
:

Mjcare El Peeling ve Nemlendirici Maske Seti

Mjcare Soft Miracle Hand Peeling Pack (Soyulan El Peeling Maskesi) ve Mjcare Premium Hand Care Pack (Nemlendirici El Maskesi)’nden oluşan 2li el bakım setidir.

Özellikler

 

Mjcare Soft Miracle Hand Peeling Pack (Soyulan El Peeling Maskesi)

Ellerde oluşan ölü deriyi soyarak temizleyen tek kullanımlık el peeling maskesidir.

Mjcare Premium Hand Care Pack (Nemlendirici El Maskesi)

Kurumuş ve öatlamış elleri nemlendiren ve uzun süre nemli kalmasına yardımcı olan eldiven tipi nemlendirici el maskesidir.

Kullanım

Mjcare Soft Miracle Hand Peeling Pack Kullanım: Ellerinizi temizleyiniz ve maskeyi ambalajından çıkarınız. Önce bir ele beyaz sıvı olan eldiven maske üzerine naylon şeffaf maskeyi giyiniz. İçerisinden çıkan bantlarla bileklerden tutturunuz. Aynısı diğer el içinde yapınız.20 dakika bekletiniz. Bekleme sonrasında maske çıkarınız ve akan su ile iyice durulayınız.

Mjcare Premium Hand Care Pack Kullanım: Ellerinizi yıkayın ve durulayın. Yırtılmamasına dikkat ederek eldivenleri giyin. 20-30 dk sonra eldivenleri çıkarın. Kalan esanslar varsa ellerinizi ovuşturarak emmesini sağlayın. Durulama gerekmez. . Haftada 1-2 kere uygularsanız daha iyi sonuç elde edebilirsiniz.

Her iki maske de tek kullanımlıktır.

Soyulan El Peeling Maskesini kullandıktan sonra nemlendirici el maskesini kullanmanızı tavsiye ederiz.

İçerik

Mjcare Soft Miracle Hand Peeling Pack : Ethanol, purified water, lactic acid, sodium citrate, glycolic acid, glycerin, butylene glycol, urea, PEG-60 hydrogenated castor oil, allantoin, panthenol, Matsutake Mushroom Extract, Reishi Mushroom Extract, Chrysanthemum Extract, Sea Grape Extract, Green Tea Extract, Salicylic Acid, Citric Acid, 1,2-Hexanediol, Formic Acid, White Willow Bark Extract, Purslane Extract, Oregano Leaf Extract, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Broiler Bark Extract, Cypress Leaf Extract, Snail Slime Filtrate, Beta-Glucan, Ethylhexyl Glycerin, Benzyl Benzoate, Linalool.

Benzer Ürünler
Arkadaşını Davet Et