Mjcare El&Ayak Bakım ve Peeling Maske Seti (1518122)

Marka : Mjcare
Fiyat : ₺264,90(KDV Dahil)
:

 

Mjcare El & Ayak Peeling ve Bakım Maske Seti

Mjcare Soft Miracle Hand Peeling Pack (Soyulan El Peeling Maskesi), Mjcare Soft Miracle Foot Peeling Pack (Soyulan Ayak Peeling Maskesi), ve Mjcare Premium Hand Care Pack (Nemlendirici El Maskesi) ve Mjcare Premium Foot Care Pack (Nemlendirici Ayak Maskesi)’nden oluşan 4lü el ve ayaklara peeling ve bakım yapan maske setidir.

Özellikler

Mjcare Soft Miracle Hand Peeling Pack (Soyulan El Peeling Maskesi)

Ellerde oluşan ölü deriyi soyarak temizleyen tek kullanımlık el peeling maskesidir.

Mjcare Premium Hand Care Pack (Nemlendirici El Maskesi)

Kurumuş ve öatlamış elleri nemlendiren ve uzun süre nemli kalmasına yardımcı olan eldiven tipi nemlendirici el maskesidir.

Mjcare Soft Miracle Foot Peeling Pack (Soyulan Ayak Peeling Maskesi)

Ayaklardaki kir ve ölü deriyi peeling yolu ile temizleyen mucizevi soyulan ayak peeling maskesidir.

 

Mjcare Premium Foot Care Pack (Nemlendirici Ayak Maskesi)

Kalınlaşan ve kuruyan ayakları nemlendiren ve uzun süre nemli kalmasına yardımcı olan çorap tipi nemlendirici ayak maskesidir.

Kullanım

Mjcare Soft Miracle Hand Peeling Pack Kullanım: Ellerinizi temizleyiniz ve maskeyi ambalajından çıkarınız. Önce bir ele beyaz sıvı olan eldiven maske üzerine naylon şeffaf maskeyi giyiniz. İçerisinden çıkan bantlarla bileklerden tutturunuz. Aynısı diğer el içinde yapınız.20 dakika bekletiniz. Bekleme sonrasında maske çıkarınız ve akan su ile iyice durulayınız.

Mjcare Premium Hand Care Pack Kullanım: Ellerinizi yıkayın ve durulayın. Yırtılmamasına dikkat ederek eldivenleri giyin. 20-30 dk sonra eldivenleri çıkarın. Kalan esanslar varsa ellerinizi ovuşturarak emmesini sağlayın. Durulama gerekmez. . Haftada 1-2 kere uygularsanız daha iyi sonuç elde edebilirsiniz.

Mjcare Premium Foot Care Pack Kullanım: Çorap ile peeling esansları birbirinden ayırın. Esansları çorabın içine koyun ve çorabı giyin. Çorapla beraber bulunan kahverengi sticker ile çorabı bilek kısmından esansların sızmaması için sabitleyin. 1,5 saat(90dk) bekleyin. Daha sonra çorabı çıkarın ve akan suda ayaklarınızı durulayın.

Mjcare Premium Foot Care Pack Kullanım: Maskeyi kullanmadan önce ayağınızı yıkayın ve havlu ile kurulayın. Maskenin yırtılmamasına dikkat ederek ambalajdan çıkarın ve giyin. 20-30 dakika sonra maskeyi çıkarın ve kalan esansları hafifçe vurarak cildinize yedirin. Haftada 1-2 kere uygularsanız daha iyi sonuç elde edebilirsiniz.

Tüm Maskeler Tek Kullanımlıktır.

İçerik

Mjcare Soft Miracle Hand Peeling Pack : Ethanol, purified water, lactic acid, sodium citrate, glycolic acid, glycerin, butylene glycol, urea, PEG-60 hydrogenated castor oil, allantoin, panthenol, Matsutake Mushroom Extract, Reishi Mushroom Extract, Chrysanthemum Extract, Sea Grape Extract, Green Tea Extract, Salicylic Acid, Citric Acid, 1,2-Hexanediol, Formic Acid, White Willow Bark Extract, Purslane Extract, Oregano Leaf Extract, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Broiler Bark Extract, Cypress Leaf Extract, Snail Slime Filtrate, Beta-Glucan, Ethylhexyl Glycerin, Benzyl Benzoate, Linalool.

Mjcare Premium Hand Care Pack

Mjcare Soft Miracle Foot Peeling Pack :

Mjcare Premium Foot Care:

 

Benzer Ürünler
Arkadaşını Davet Et