Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Nemlendiriciler.jpg

Cildi Nemlendirici En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Cilt tipiniz ne olursa olsun cilt her zaman nemlendirilmeye ihtiyaç duyar. Nemlendiriciler farklı formlarda olabilir. (Jel,emülsiyon,losyon,esans vb). Cildinizi derinlemesine nemlendiren en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Nem cildimizin en önemli ve temel ihtiyacıdır. Cildin canlılığı ve güzel görünümü nem sayesinde sağlanır. Nemsiz bir cilt önce kurur sonra da hızlı kırışma ve yaşlanma belirtileri gösterir.

Güney Kore’den sizler için özel olarak getirdiğimiz ürünleri Limonian.com’dan takip edebilirsiniz.

Nemlendirici krem nasıl kullanılır? Kuru cilt nasıl nemlendirilir? En iyi nemlendirici krem hangisidir? Nemlendirici önerilerimiz nelerdir? Yüz nemlendiricileri yada vücut nemlendiricilerihangileridir?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.