Kuruluk-nemsizlik.jpg

Kuruluk(Nemsizlik) Sorunu Yaşayan Ciltler İçin En İyi Kore Bakım Ürünleri Limonian’da!

Kuruluk sorununu tüm cilt tipleri yaşayabilir. Önemli olan cilt tipinize uygun nemlendirici bilmektir. Kuruluk problemi yaşayan cildinize iyi gelecek en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Normal cilde göre kuru cildin nem ve yağ miktarı düşüktür. Nemin eksik olması cilt yüzeyinin çabuk kurumasına ve gerginlik hissedilmesine neden olur. Ciltte yağın eksik olması nemin daha çabuk kaybolmasına ve cildin daha da kurumasına neden olmaktadır. Cilt soluk görünür.

Diğer cilt tipine göre daha kolayca ince kırışıklıklar belirler ve makyajın tam oturmama gibi sorun yaşar. Dudaklar kolayca çatlar ve gerginlik hissedilir. Aynı yaş grubuna göre göz çevresinde ince kırışıklıklar daha çok görünür. Cildin epidermis tabakası ince olduğundan dış etkenlere karşı hassastır ve kılcal damarlar görünür. Kış mevsiminde veya yaşlandıkça yağ ve ter bezelerinin hareketi yavaşlar. Cilt daha da kurur. Fakat gözenekler küçüktür. Sivilce gibi cilt sorunu yaşamaz. Her zaman parlamayan mat görünümü korur. 

Kuru ciltliler nasıl bakım yapmalı? Kuru ciltliler hangi ürünleri kullanmalı? Kuru ciltler için nemlendirici nasıl olmalı? Kuru ciltler için cilt bakım rutini nasıl olmalı?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.