Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Oseque.jpg

Osequemarkası Güney Kore’nin Tv Shopping kanallarında satış rekorları kıran markasıdır. Cyber Shine ürünüyle ilk yılında 100 Milyon $ lık satış gerçekleştirmiştir.17 ülkeye ihracat yapmaktadır.

OSEQUE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VE SATIŞ MAĞAZASI

Sırala
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Oseque High-end Touch BB Krem, Oseque Cyber Shine, Oseque The Cleanser, Oseque Hyaluronic Pure Ampoule (Yogun nemlendirici hyaluronik serum) ve Oseque Silk Body Peeling gibi Tüm Oseque  ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Oseque Cyber Shine Kullananlar? Oseque high end touch foundation kullananlar? Oseque bb krem kullananlar? Oseque ürünleri hangileridir? Oksijenli Yüz Temizleyici Hangileridir?

Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.