Değerli müşterilerimiz,
Kargo hizmetlerindeki yoğunluk sebebiyle siparişlerinizde gecikme yaşanabilir. Siparişlerinizin zamanında ulaşması için hızlıca paketlerin hazırlandığını bilmenizi isteriz. Limonian ailesi olarak yaşadığımız bu zor günlerde sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
x
Plajda Geçirilen Bir Günün Ardından Cilt ve Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Plajda Geçirilen Bir Günün Ardından Cilt ve Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

13 Nisan 2018

Yaz gelmek üzereyken hepimizi bazı endişeler sarmış durumda. Hepimiz birkaç kilo verip daha güzel görünmek için spor salonlarına koşmaya ya da cildimizi bronz bir ten haline dönüştürmek için çeşitli bakımlara başladık bile. Güneşin cilt üzerindeki zararlı etkilerini hepimiz biliyor olsak da bronz bir tene kimse hayır diyemez. Gün içinde güneş koruyucunuzu düzenli olarak kullanıp sonrasında da cildinize gerekli özeni gösterdiğiniz takdirde bu yazı mutlu ve sağlıklı bir ciltle geçirebilirsiniz.

Plajda geçirilen bir günün ardından cilt bakımı ve saç bakımı için yapabileceklerinizi sizin için sıraladık;

1-      Duş Alın ve Cildinizi Nemlendirin!

Deniz tuzundan ya da havuz klorundan kurtulmak ve gün boyunca defalarca sürdüğünüz güneş koruyuculardan arınmak için duş alın. Cildi kurutan bir sabun yerine nemlendirici etkili duş jelini tercih edebilirsiniz. Duştan çıkıp kurulandıktan hemen sonra güneşe maruz kalan vücudunuza dinlendirici ve nemlendirici bir ürün olan aloevera jel sürünüz. Böylelikle vücudunuza duştan kalan nemi hapsetmiş olursunuz.

Vücut bakımı ürünlerimniz için tıklayınız! 

Dinlendirici ve nemlendirici etkili aloevera jel’imiz için tıklayınız!

2-      Ayaklarınıza Peeling Yapın ve Nemlendirin!

Tüm gün kumda yürümek ayaklarınızı yorabilir ve çizilmesine sebep olabilir . Ayrıca deniz suyunun etkisiyle nemini de kaybedecektir. Bunun için en iyi çözüm hem peeling hemde nemlendirerek bakım yapan bir ürünle ölü derilerden kurtulup derinlemesine nemlendirebilirsiniz.

Peeling etkili çorap tipi ayak bakım maskemiz için tıklayınız.

3-      Saçlarınızın Bakımını Kesinlikle Atlamayın!

Cildimiz kadar saçlarımızda güneşin zararları ışınlarından etkilenir. Birde buna deniz suyu ya da havuz kloru eklenince saçlarımız yıpranabilir. Bunu engellemek adına duştan çıktıktan hemen sonra saçımıza nemi hapsetmek için nemlendiren ve bakım yapan şampuanlardan ya da saç spreylerinden yardım alabiliriz.

Şampuanlarımız için tıklayınız!

Saç Bakım Spreyimiz İçin Tıklayınız!

4-      Cilt Bakımı Yapın!

Plajda geçirdiğiniz saatler sırasında cildinizin maruz kaldığı zararlı uv ışınları cildinizi yorar ve sıcak havanında etkisiyle nemini kaybeder. Bu yüzden öncelikle yüzünüzü nazik bir temizleyiciyle cildinizi güneş koruyuculardan arındırın ve uzun süre boyunca nemi cildinize hapsedebilen bir nemlendirici sürün. Hatta dilerseniz yanınıza bir kağıt maske alarak sahilde gölgede güneşlenirken bile cildinizi nemlendirebilirsiniz!

Yüz temizleyicilerimiz için tıklayınız.

Nemlendiricili ürünlerimiz için tıklayınız.

Maskelerimiz için tıklayınız.

5-      Dudaklarınızı Yumuşatın ve Nemlendirin!

Dudaklarınız güneşte kolayca yanabilir bu yüzden önceden bir dudak maskesi uygulayabilirsiniz. Dilerseniz gece boyunca etkili bir dudak bakımı yaparak da dudaklarınızın kurumasına engel olarak gün boyu nemli kalmasını sağlayabilirsiniz.

Not: Plajda güzel gözükmek adına kalıcı rujlarımızı tercih edebilirsiniz üstelik suya dayanaklı! Tıklayınız!

Dudak maskelerimiz için tıklayınız.

6-      Ve Son Olarak Tüm Vücudunuza İçten Nem Sağlayan Suyu İçmeyi Unutmayınız!

Yetişkin bir bireyin günde en az 8 bardak su içmesi gerekiyor. Gün içinde plajdayken su içmeyi unuttuysanız , plajdan döndüğünüzde bunu telafi edin.

Mutlu bir yaz geçirmeniz dileğiyle!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.