Değerli müşterilerimiz,
Kargo hizmetlerindeki yoğunluk sebebiyle siparişlerinizde gecikme yaşanabilir. Siparişlerinizin zamanında ulaşması için hızlıca paketlerin hazırlandığını bilmenizi isteriz. Limonian ailesi olarak yaşadığımız bu zor günlerde sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
x
Pax-Moly.jpg

Pax Moly markası fiyat performans açısından en iyi kaliteyi sunan markadır. Japonya,Vietnam gibi ülkelerde oldukça popülerdir. Avrupa pazarına Limonian ile giriş yaptı. Cilt bakımı olarak oldukça iddialı olan Pax moly markası yeterli ürün gamına sahip olup her geçen gün yeni ürünlerle karşımıza çıkıyor.

PAX MOLY CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VE SATIŞ MAĞAZASI

Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Pax Moly Aloe Vera Soohing Gel(Nemlendirici Aloe Vera Jel), Pax Moly Tangerine Vita C Cream (Nemlendirici C vitaminli Krem), Pax Moly Jeju 100 Snail Gel ( Nemlendirici Salyangoz Jel), Pax Moly  Honey Radiant Glow Cream (Bal Özlü Besleyici Yüz Kremi), Pax Moly Whitening Apple Balance (Elma Özlü Beyazlatıcı Peeling Jel), Pax Moly Alovera Tonik gibi Tüm Pax Moly ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Pax Moly Aloe Vera Kullananlar? Pax Moly vita c krem kullananlar? Pax moly ürün yorumları? Pax moly kullananlar? Pax moly marka tanıtımı? Aloe vera jel kullananlar? Salyangoz jel kullananlar? Cilt beyazlatıcı krem ?

Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.