Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Pax-Moly.jpg

Pax Moly markası fiyat performans açısından en iyi kaliteyi sunan markadır. Japonya,Vietnam gibi ülkelerde oldukça popülerdir. Avrupa pazarına Limonian ile giriş yaptı. Cilt bakımı olarak oldukça iddialı olan Pax moly markası yeterli ürün gamına sahip olup her geçen gün yeni ürünlerle karşımıza çıkıyor.

PAX MOLY CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VE SATIŞ MAĞAZASI

Sırala
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Pax Moly Aloe Vera Soohing Gel(Nemlendirici Aloe Vera Jel), Pax Moly Tangerine Vita C Cream (Nemlendirici C vitaminli Krem), Pax Moly Jeju 100 Snail Gel ( Nemlendirici Salyangoz Jel), Pax Moly  Honey Radiant Glow Cream (Bal Özlü Besleyici Yüz Kremi), Pax Moly Whitening Apple Balance (Elma Özlü Beyazlatıcı Peeling Jel), Pax Moly Alovera Tonik gibi Tüm Pax Moly ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Pax Moly Aloe Vera Kullananlar? Pax Moly vita c krem kullananlar? Pax moly ürün yorumları? Pax moly kullananlar? Pax moly marka tanıtımı? Aloe vera jel kullananlar? Salyangoz jel kullananlar? Cilt beyazlatıcı krem ?

Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.