Değerli müşterilerimiz,
Kargo hizmetlerindeki yoğunluk sebebiyle siparişlerinizde gecikme yaşanabilir. Siparişlerinizin zamanında ulaşması için hızlıca paketlerin hazırlandığını bilmenizi isteriz. Limonian ailesi olarak yaşadığımız bu zor günlerde sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
x
Petitfee.jpg

Petitfee markası cildin doğal gücünü beslerek etkili ürünler üreten doğal bir cilt bakım markasıdır. Hidrojel göz maskesi konusunda uzmanlaşmıştır ve Güney Kore’nin en çok bilinen Eye Patch üreticisidir. Ürünleri zararlı maddeler içermez.Sıkı kalite kontrolleriyle ve dikkatle formüle edilmiş içeriklerle üretim yapmaktadır.

PETİTFEE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VE SATIŞ MAĞAZASI

Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Petitfee Gold Neck Pack (Altın Özlü Boyun Kırışıklık Maskesi), Petitfee Gold EGF Eye&Spot Patch(Altın ve EGF Özlü Göz Maskesi) ve Petitfee B-Glucan Enzyme Powder Wash( Toz Yüz Temizleyici) gibi Tüm Petitfee ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Petitfee kullananlar? Petitfee kullanıcı yorumları? Petitfee eye patch kullananlar? Kore göz maskesi kullananlar? Göz maskesi nasıl kullanılır? En iyi göz maskesi hangisidir?

Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.