Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Pilling-Bean.jpg

Pilling Bean markası Güney Kore’de kahvenin ilk tanıtıldığı Kangreung şehrinde bir barista tarafından oluşturulmuştur. Ürünlerinde sentetik koruyucu madde kullanmaz. Scrublarını oluştururken zararlı olan microbead yerine toz kahve kullanarak çevre dostu ürünler üretir. Tayvan, Rusya, Sırbistan, Meksika, Japonya gibi 17 ülkeye ihracat yapıyor.

PILLING BEAN CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VE SATIŞ MAĞAZASI

mjcare-6.jpg (38 KB)

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Pilling Bean Coffe Scrub gibi Tüm Pilling Bean ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Peeling Bean nasıl kullanılır? Kahveli peeling nasıl kullanılır? Pilling Bean kullananlar? Pilling Bean yorumları? Doğal peeling hangisidir?

Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.