Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Saç-Maskeleri.jpg

Saç maskeleri ve En İyi Kore Saç Bakım Ürünleri Limonian’da!

Saç bakımı en az cilt bakımı kadar önemlidir. Saç problemlerini en aza indirmek, sağlıklı ve doğal saçlara sahip olmak hepimizin isteğidir. Bu yüzden saç maskelerinden oluşan en iyi ürünlerimizi sizin için derledik!

Sırala
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Cilt için yaptığımız bakım kadar saçlarımıza yaptığımız bakımda önemlidir. Özellikle fön, perma, boya gibi işlem görmüş saçlar bakıma ihtiyaç duyar. Bu yüzden saç bakımında maske kullanmak çok önemlidir.

 Saç bakım maskesi nasıl yapılır? Evde saç bakımı nasıl yapılır? Yıpranan saçlara maske nasıl yapılır?

Bu ve Bunun gibi bir çok sorunun cevabı için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.