Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Selection.jpg

Selection markası Mijin firmasının alt markasıdır. Mjcare markası altında 100’den fazla maske, OEM ve ODM olarak ise 300’den fazla maske çeşidi üretmektedir. Güney Kore dışında ABD,Hongkong,Çek Cum.,Tayland,Rusya ve Japonya gibi ülkelere özel üretim yapmaktadır.

SELECTION CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VE SATIŞ MAĞAZASI

Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Selection Prestige Jeju Mayu Moisturizing Mask (At yağlı Yüz Maskesi), Selection Prestige Bird’s Nest Aqua Mask (Fırtına Kuşu Yuvası Özlü Yüz Maskesi), Selection Prestige Ginseng Nourishing Mask (Kore Kırmızı Ginseng Özlü Yüz Maskesi) ve Selection Prestige Gold Lifting Mask (Altin İçeren Yüz Maskesi) gibi Tüm Selection ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Selection Yüz Maskeleri Nasıl kullanılır? Ginsengli Yüz maskesi ne işe yarar? Kuş Yuvası özlü yüz maskesi kullananlar?

Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.