Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Seohwabi88.jpg

Seohwabi88 markasının korece anlamı sabah açan çiçek gibi güzel kadın’dır. Bu konsepte uygun olarak cilt için en iyi olan içerikleri kullanarak en iyi ürünleri üretmeyi hedefler. Ürünlerinde paraben, etanol ve sentetik pigmentler kullanmaz. Beyazlatıcı ve gözenek bakımı ürünleri ile tanınmış bir markadır.

SEOHWABI88 CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VE SATIŞ MAĞAZASI

Sırala
Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Seohabi Duper Whitening Essence(Anında cilt beyazlatıcı), Seohwabi Volkanik Kil içeren yüz temizleyici ve Kil maskesi, Seohwabi Aydınlatıcı C Vitaminli set gibi Tüm Seohwabi ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Seohwabi White Sun Protection Cream kullananlar? Seohwabi markası ? Seohwabi salyangon özlü göz maskesi kullananlar? Seohwabi kullananlar? Seohwabi ürün yorumları?

Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.