Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Sesamis.jpg

Sesamis markası Güney Kore’nin en meşhur adası olan Jeju Adasında yetiştirilen doğal hammaddeleri kullanarak cilt bakımı üreten bir markadır. Ürünlerin içeriğindeki su dahil olmak üzere tüm maddelerini bu adadan temin eder. Müşterilerine en iyi cilt bakım ürünlerini üretmeye adamışlardır.

SESAMIS CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VE SATIŞ MAĞAZASI

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Sesamis Moisture Eye Cream ve Sesamis Aqua Nature Cleansing Oil gibi Tüm Sesamis ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Doğal Kore Markaları Hangileridir? Sesamis kullananlar? Sesamis Göz Kremi kullananlar? Sesamis Cosmetics kimdir?

Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.