Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Silstar.jpg

Silstar markası Güney Kore’nin en iyi makyaj fırçalarını üreten markasıdır. 40 ülkeye ihracah yapmaktadır. Profesyonel ürünlerden basic ürünlere kadar birçok çeşidi bulunmaktadır. Son zamanlarda cilt bakım maskelerini de üretmeye başlamıştır.

SILSTAR CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VE SATIŞ MAĞAZASI

Sırala
Görünüm:
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Silstar 2li far fırçası, Silstar Konjak Sünger, Silstar maske fırçası gibi Silstar markasına ait Makyaj Ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Silstar korea nasıl bir markadır? Makyaj fırçaları nasıl kullanılır? Hangi makyaj fırçası ne işe yarar? Makyaj yaparken fırça kullanmanın önemi nedir?

Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.