Değerli müşterilerimiz, Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle Limonian olarak aldığımız tedbirleri bilgilerinize sunarız:
Öncelikle operasyonumuzu devam ettirdiğimizi belirtmek isteriz. Home office çalışabilecek personelimiz evden çalışarak, kargoların çıkmasını sağlayan personelimiz ise minimum çalışma saatleri ile gerekli hijyen tedbirleri alınarak size hizmet vermeye devam edecektir. Bu süreçte kargoları elimizden geldiğince en erken şekilde size ulaştırmayı hedefliyoruz. #evdekal’dıgımız şu günlerde cilt bakımı yapmak da alternatifleriniz arasındaysa ve bu sizi bir nebze olsun daha iyi hissettirecek ve mutlu edecekse biz buradayız. #evdekalın #sağlıklıkalın
x
Snody.jpg

Snody markası Tia Story ailesinin en iyi markalarından biridir. Doğal hammaddeleri en son teknoloji ile birleştirerek en uygun fiyata kaliteli ürünler sunmaktadır. Firmanın amacı daha çok kişinin kusursuz güzelliğe sahip olmalarını sağlamaktır.

SNODY CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ VE SATIŞ MAĞAZASI

Sırala
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Snody Soft Milk Cushion ve Snody Propolis Honey Ampoule Light gibi Snody markasına ait Cilt Bakım Ürünleri Limonian ile Güney Kore’den kapınıza kadar geliyor!

Snody cushion nasıl kullanılır? Fondoten yerinde cushion kullanılır mı? Kore cushion ürünleri hangileridir? Kore kozmetik markaları hangileridir?

Bu ve Bunun gibi soruların cevaplarını bulmak için limonianblog.blogspot.com’a tıklayabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.